Novinky

První vlaštovka jaro nedělá :-)

První vlaštovka jaro nedělá :-) Někteří holt předbíhali, a tak to dopadlo :-) Další budou regulérně až na začátku února. Potom vypustíme do světa soutěž, jako vždycky. Tak buďte na značkách.
Celý článek

Tlusté holky :-)

Všechny holky nemusí být štíhlé jako laňky, ale to nám to vůbec nevadí. Pořádné boky má většina, a tak to má být :-) Porody se nezadržitelně blíží a my už se nemůžeme dočkat :-) Důležité upozornění, na poslední fotce není kozička, ale kozel!
Celý článek

Pracujeme i v novém roce :-)

Uplynulý rok je za námi a my Vám přejeme vše nej do toho nového. Je zima a zatím se nic zvláštního neděje (kozy ještě nerodí, ale co nevidět budou), to ale neznamená, že my spíme na vavřínech. Jak určitě víte, tak nejsme BIO ani EKO, a tak to i zůstane, ne že bychom nemohli, ale nechceme :-) Ale...
Celý článek

Trošku jiné PF

Chtělo by se mi říct, že co na srdci, to na jazyku, ale není to tak jednoduché. Pokaždé, když přidávám příspěvek, snažím se, aby to bylo co nejvíce osobní, emotivní a nešedé. Chci, aby jste byli součástí příběhu, který právě probíhá. Vtáhnout Vás do děje. Není jednoduché zaujmout, jednodušší je...
Celý článek

Kdo zaváhá nežere

Právě teď jsme přivezli ty nejčerstvější kozí klobásky na světě. A jak se říká, kdo zaváhá nežere. Tak volejte, pište, přijeďte. 775 013 628 nebo objednavky@kozifarmavizovice.cz Klobásy můžete zakoupit také v Sýrovém obchodě na náměstí Míru ve Zlíně a ve Voňavém špajzu na náměstí ve Vizovicích.
Celý článek

Troška zimní romantiky :-)

Venku už to zase všechno skoro slezlo, tak vám dáme trochu té zimní romantiky z minulého týdne. Jinak kozičky se nám začínají postupně zakulacovat, tak až z nich budou pořádné koule, tak vám je předvedeme :-)
Celý článek

Klec proti žralokům

Stejně jako potápěči toužící po pohledu na žraloka z očí do očí jsem se nechal ( vlastně jsem si tam sám vlezl :-)) zavřít do klece, tak abych mohl nerušeně pozorovat naše bíložravé šelmy, jak hodují na mršinách sena, které zbylo po předchozím obyvateli klece :-) Ponořte se s námi do samého nitra...
Celý článek

12.12. budou poslední letošní kozí klobásky

Klobásky jsou fuč :-( Asi vám moc chutnají :-) Tak nezoufejte, že na vás nezbylo, ještě budete mít poslední letošní možnost. 12.12., v tak krásný datum dovezeme letošní poslední kozí klobásky. Pokud nechcete, aby vám utekly, tak rychle objednávejte, než bude pozdě tady. Jen pro osvěžení paměti:...
Celý článek

Zdravá večeře :-)

Teď mě napadlo, že místo těchto fotek vám sem dáme jen prázdné prkýnko po jídle, ale přece vás neochudíme o ten božský pohled na správnou zdravou večeři :-) Pokud chcete taky takto zdravě večeřet, tak zítra dopoledne dovalte na náměstí do Vizovic :-)
Celý článek

Kozí klobásy. Trh. Vizovice. 25.11.

Protože né všem se chce lézt pro kozí klobásky k nám do kopce, tak budeme muset slézt my :-) V sobotu 25.11. 9-12 hod na náměstí ve Vizovicích rozjedeme klobáskové šílenství :-) Taky vymeteme lednice a vezmeme ještě co nám zbylo ze sýrů. Tak najděte svoje kalendáře a uši a pište si :-)
Celý článek

Kozí farma Vizovice

Lázeňská 756
Vizovice
763 12
Prodejní doba:
Út - Pá 14:00 - 18:00,
So 9:00 - 18:00,
Ne 12:00 - 18:00
Listopad - Únor prodej pouze po předchozí telefonické domluvě
IČ: 71227091
+420 775 013 628
+420 774 515 767
info@kozifarmavizovice.cz