Archiv článků

Pár fotek z náročného minulého týdne

Naše zmrzlina v malém balení po 100g určená do obchodů A tady jsme prodávali naši kozí zmrzlinu na Masters of Rock, včetně naší černé zmrzliny Fénix Jeden z mála pěkných dnů v minulém týdnu Kozí balkán s naší zeleninou ze zahrádky a skvělým jablečným octem od pana Uhera z Lipiny
Celý článek

Na Masters of Rock jsme připraveni :-)

Tak a jsme připraveni na Masters of Rock, od středy nás najdete na benzínce Gašparec ve Vizovicích. V nabídce bude zmrzlina z kozího mléka a to, vanilka, karamel, jogurt, maracuja, meloun a samozřejmě temná metalová černá zmrzlina Fénix. Budeme se na vás moc těšit v každém počasí.
Celý článek

Rozšířená otevírací doba!

O prázdninách pro vás máme otevřeno každý den, včetně sobot a nedělí, od rána do večera :-) tak přijeďte ochutnat skvělé sýry, mléko, jogurty, kefíry nebo naši skvělou zmrzlinu z kozího mléka nebo syrovátky. Můžete si domluvit také exkurzi, ať se dozvíte něco zajímavého :-)
Celý článek

Kozí zmrzlina už od pátku

Přesně takhle pro Vás připravujeme zmrzlinu z kozího mléka. Všechno už se chystá a v pátek to rozjedeme! Těšit se můžete na čistou kozí, vanilla carribe, passion fruit, bubble blue, coffe, dulche de leche, meloun, granátové jablko atd. Vše připravováno z našeho pasterovaného kozího mléka a...
Celý článek

Už máme stroj na zmrzlinu!!!

Tak už se to blíží, dnes jsme koupili pravý italský stroj na zmrzlinu, zítra dokoupíme pár komponent a v pátek budeme vyrábět. Těšte se! Máte na co!
Celý článek

Testování zmrzliny

Kdo má chuť ochutnat jedinečnou čistou kozí zmrzlinu vanilkovou a přírodní, tak v sobotu přijeďte, právě jsme ji vyrobili a potřebujeme znát váš názor. Je skvělá a pro vás všechny na ochutnání zadarmo. Zmrzlina není zatím na prodej, musíme koupit stroj, takže se jedná o testovací vzorek.
Celý článek

Audit

Tak plánovaný audit výroby, který dnes proběhl od 7:25 do 13:15 dopadl velmi dobře. Dostali jsme dvojku, jedničku prý nemá nikdo. Kontrolovalo se vše možné i nemožné, člověk by nevěřil co to všechno obnáší. Další nás čeká až za dva roky :-)
Celý článek

Brigáda

  Toto je náš běžný nákup :-) Ano opravdu nic jiného nejíme :-) Pouze ječmen a otruby :-) Ale teď vážně, hledáme někoho, kdo by nám občas pomohl, jedná se o fyzicky náročnou práci, která není pro každého, pouze pro ty, kteří unesou minimálně 50kg pytel (vyzkoušíme na místě), přesně takový...
Celý článek

Kozí farma Vizovice

Lázeňská 756
Vizovice
763 12
Prodejní doba:
Po: Zavřeno
Út: 14:00 - 18:00
St: 14:00 - 18:00
Čt 14:00 - 18:00
Pá 14:00 - 18:00
So 9:00 - 18:00
Ne 14:00 - 18:00
Sezóna probíhá únor - říjen (listopad)
Mimo prodejní dobu a sezónu prodej pouze po předchozí telefonické domluvě
IČ: 71227091
DIČ: CZ8110264129
+420 775 013 628
+420 774 515 767
info@kozifarmavizovice.cz